© 2019 - IDENTITY s.r.o.

BAKALÁŘI

Seznamte se s novými Bakaláři! Jste-li pedagog nebo rodič dětí či mládeže školou povinných, dost pravděpodobně do vašeho života už také patří nejrozšířenější systém pro školní administrativu – Bakaláři. Vážíme si, že jsme jimi byli osloveni pro tvorbu nového, moderního vizuálního stylu, který bude odpovídat současným požadavkům na grafiku a zároveň bude pocitově příjemný pro všechny uživatelské skupiny.

Vedle loga a základní firemní vizuální prezentace pracujeme také na nové podobě webové aplikace včetně jednoduššího ovládání a responzivního designu, pracuje se na mobilní verzi pro učitele. Jediné, co nejpíš nezvládneme, je seznam samých jedniček v elektronické žákovské knížce vaší ratolesti :)

Tak jak se  vám líbí – noví Bakaláři? :-)

Meet the new Bakalari! We were honored to have been tasked with the creation of a new, contemporary visual style that will follow current graphics standards while being comfortable to use by all user groups.

Beside the logo and basic corporate visual presentation, we are also working on a new look for the web application, including ease of use and responsive design. A mobile version for teachers is still in the works.