© 2019 - IDENTITY s.r.o.

PÁDLUJTE.CZ

 

Kdo by si někdy nepřál být kapitánem na vlastní lodi nebo královnou všech moří? To vše si můžete splnit díky paddleboardingu.

Tato aktivita vybízí k objevování nových míst, užívání si zábavy s rodinou, přáteli a mnoho dalšího. Není se tak čemu divit, že tvorba nové identity pro internetový obchod pádlujte.cz nás díky možnosti vyzkoušet si ho na vlastní kůži, bavila moc.

Uvolněnost a zábava se prolíná celou grafickou podobou nového vizuálu. Ten je spojen s motivem pestré krajiny (jak barevně, tak tvarově) symbolizující místa, která je možné navštívit a neomezují se jen na naše „luhy a háje“. To vše je umocněno odstíny modré a hnědé barvy znázorňující vodu a zemi.

Samotný název i podoba logotypu vychází z pohybu, který je pro tento sport typický a to je pádlování. Vsadili jsme na jednoduchost,
která se odráží v čisté stavbě písma a doplnili o dominantní prvek – symbol pádla, které neodmyslitelně k aktivitě patří. Díky jeho vertikální konstrukci jsme symbol mohli zakomponovat přímo do logotypu, takže se stal jeho plnohodnotnou a neoddělitelnou součástí. Zároveň díky své prodloužené délce umožňuje za logotyp připojovat různé dovětky a dotvářet tak věty vztahující se k tomuto sportu (s přáteli, za dobrodružstvím,…)

Vizuální styl pádlujte.cz doplňují také různé ikonky postaviček a paddleboardů. Ty graficky vychází z nosného prvku krajiny a je možné je používat v jednobarevném nebo vícebarevném provedení.

A rada na závěr? Pádlujte kdykoliv, kdekoliv, v jakémkoliv věku.